Tomaszewska prowadzącą, Dudziak trenerem. Jedenasta edycja „The Voice of Poland” jesienią w TVP 2

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

We wrześniu TVP 2 rozpocznie emisję nowej edycji muzycznego talent show „The Voice od Poland”. Jedenasty sezon będzie współprowadzić Małgorzata Tomaszewska. Ponadto trenerem będzie – znana z „The Voice Senior” – Urszula Dudziak.

Urszula Dudziak trenerem

W nowej edycji „The Voice of Poland” widzowie zobaczą odmieniony skład trenerski. Na fotelu zasiądzie Urszula Dudziak – wokalistka i kompozytorka jazzowa. Artystka była trenerem w pierwszej edycji „The Voice Senior” – programu dla muzykalnych osób po 60. roku życia.

Małgorzata Tomaszewska współprowadzącą

Natomiast do grona prowadzących dołączy Małgorzata Tomaszewska. Prezenterka wspólnie z Adamem Zdrójkowskim będzie wręczać uczestnikom zaproszenie do programu. Pojawi się także w etapie „Live” na backstage’u, gdzie będzie rozmawiała z uczestnikami, którzy dotrą do odcinków na żywo.

Lubię nowe wyzwania i adrenalinę, która im towarzyszy. Każdy program, w którym występuję wywołuje inne emocje. Nie mogę się doczekać tych, które z pewnością dostarczą nam uczestnicy nowej edycji „The Voice of Poland”. Będę kibicowała każdemu z nich. Poza tym już się nie mogę doczekać współpracy z Tomkiem Kammelem, Maćkiem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim. Wierzę, że „przygarną” mnie do swojej voice’owej rodziny – powiedziała Małgorzata Tomaszewska.

Małgorzata Tomaszewska jest dziennikarką pracującą w redakcji „Pytania na śniadanie”. W ramach cyklu „Czerwony dywan” opowiada o życiu gwiazd i celebrytów. Ponadto od ubiegłego roku współprowadzi poranny program TVP 2. Dziennikarka do 2016 roku była związana z Telewizją Polsat, gdzie prowadziła prognozę pogody oraz program „Meteoria”. Następnie Tomaszewska dołączyła do Telewizji WP, była gospodynią magazynu „Pudelek Show”.

„The Voice of Poland 11” jesienią w Dwójce

„The Voice of Poland” jest programem, w którym poszukiwane są osoby muzycznie uzdolnione. Uczestnikami poprzednich edycji byli m.in.: Natalia Nykiel, Mateusz Ziółko, Rafał Brzozowski czy Michał Szczygieł. Zwycięzcą dziesiątej edycji programu była Alicja Szemplińska. Za produkcję „The Voice of Poland” odpowiada firma Rochstar. Castingi do jedenastej edycji programu odbywały się w Internecie. Zdjęcia ruszają w połowie sierpnia, a premierowy odcinek programu widzowie zobaczą we wrześniu w TVP 2.