14. edycja „Offensywy de Luxe” – Zawiałow i Sochacka w radiowej Trójce

  • Radio
  • Polskie Radio
Autor: mbog

W piątek, 17 stycznia odbędzie się koncertowe wydanie autorskiej audycji Piotra Stelmacha „Offensywa”. Podczas koncertu uczestnicy otrzymają specjalną nagrodę – „Szczoty”.

W Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej wystąpią gwiazdy polskiej muzyki. Pojawi się Daria Zawiałow w akustycznym występie i z akompaniamentem Piotrka Rubika – gitarzysty swojego zespołu. Wystąpi także znana z przeboju „Trochę tu pusto” i nagrywająca właśnie swoją debiutancką płytę Kaśka Sochacka. Ponadto słuchacze Trójki będą mogli posłuchać młodej grupy Radio Slam, która określa swoją muzykę jako modern grunge, energy rock i stoner pop, a także grający post-punka zespół Noże.

Ale niewykluczone, że to nie wszyscy goście, którzy tego wieczoru pojawią się na trójkowej scenie. Scenariusz tego koncertu bywa nieprzewidywalny, a my lubimy niespodzianki – poinformował Piotr Stelmach.

„Offensywa de Luxe” jest specjalnym wydaniem autorskiej audycji Piotra Stelmacha. Koncert odbywa się w jeden ze styczniowych piątków, od 2007 roku. W poprzednich latach wystąpili m.in.: Mela Koteluk, Organek, Kortez i Ania Rusowicz.

Transmisja koncertu na antenie Trójki w piątek, 17 stycznia w godzinach 22:05 – 24:00.