Koncert „Offensywa De Luxe” w radiowej Trójce

  • Radio
  • Polskie Radio
Autor: mbog

W piątek 25 stycznia w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncertowe wydanie audycji „Offensywa”. Początek wydarzenia i transmisji o godzinie 22:05 w Programie Trzecim Polskiego Radia.

Od 2007 roku, w jeden ze styczniowych piątków, Piotr Stelmach zaprasza na koncert, który jest specjalnym wydaniem jego autorskiej audycji „Offensywa”.  Tradycyjnie podczas wydarzenia zostaną wręczone „Szczoty”. Nagrodę otrzymają uczestnicy koncertu.

W trzynastej edycji „Offensywy De Luxe” wystąpi wokalistka Mela Koteluk oraz post-rockowa grupa Riverside. Koncert uświetni również kompozytor muzyki elektronicznej A_GIM w kooperacji z duetem Smolik / Kev Fox. Pojawi się także – debiutujący na muzycznym rynku płytą „The Hand Luggage Studio” – wokalista i kompozytor Sosnowski. Gościem specjalnym koncertu będzie Organek.

To już trzynasta odsłona „Offensywy De Luxe”. I znów będzie miała imponujący skład. […] Ale niewykluczone, że to nie wszyscy goście, którzy tego wieczoru pojawią się na trójkowej scenie. Scenariusz tego koncertu bywa nieprzewidywalny, a my lubimy niespodzianki – powiedział Piotr Stelmach.

Koncert „Offensywa De Luxe” będzie transmitowany na antenie radiowej Trójki w piątek o godzinie 22:05.