Wideo

15. Mikołajkowy Blok Reklamowy. Ruszyła kampania promocyjna

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

6 grudnia o godzinie 18:45 po raz piętnasty Polsat pokaże charytatywny Mikołajkowy Blok Reklamowy. Celem akcji jest pomoc chorym dzieciom – podopiecznym Fundacji Polsat. Specjalny blok reklamowy będzie emitowany na antenie Telewizji Polsat, w telewizji internetowej IPLA oraz na stronie Polsat.pl.

Będzie to jubileuszowa, piętnasta edycja Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Wpływy z akcji Telewizji Polsat i Biura Reklamy Polsat Media – obliczone na podstawie wyników oglądalności – zostaną przekazane w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. Podczas poprzednich czternastu edycji Mikołajkowego Bloku Reklamowego udało się zebrać ponad 17,5 miliona złotych. Do dziś Fundacja Polsat objęła swoją pomocą ponad 33 tysiące dzieci.

Mikołajkowy Blok Reklamowy to już przedświąteczna tradycja. Tradycja, która sprawia, że nie wychodząc z domu możemy stać się Świętym Mikołajem i w prosty sposób pomóc chorym dzieciom. Niezmiennie, 6 grudnia o 18:45 możemy zrobić ten prosty gest. Wystarczy usiąść przed telewizorem, a im wyższe wyniki oglądalności tym więcej pieniędzy zbierzemy na wsparcie potrzebujących – mówi Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji Polsat.

Ponownie w rolę Świętego Mikołaja wciela się aktor Krzysztof Kowalewski. Wspomogą go dziennikarze redakcji Wydarzeń, Polsat News i Polsat Sport oraz gwiazdy produkcji znanych z anteny Telewizji Polsat. Będą to: Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat – Dorota Gawryluk, a także Paulina Chylewska, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Sienkiewicz, Magdalena Stużyńska-Brauer, Aneta Zając, Katarzyna Skrzynecka, Jarosław Gugała, Bogdan Rymanowski, Maciej Dowbor, Paweł Królikowski i Bartosz Kwiatek.

21 listopada ruszyła kampania promująca akcję. Spoty zachęcające do oglądania bloku reklamowego pojawiają się w kanałach Grupy Polsat, w telewizji internetowej Ipla oraz w radiu MUZO FM. Kampanię zrealizowała Telewizja Polsat. Reżyserami spotów byli Michał Konwicki i Jacek Siut, animacje przygotowało Studio Produkcyjne Orka, natomiast producentem był Krzysztof Hansz.