18 marca premiera nowego serialu ,,Kruk. Szepty słychać po zmroku” w Canal+

  • Telewizja
  • Canal+
  • Platforma Canal+
Autor: redakcja

Premiera pierwszego odcinka nowej produkcji Canal+ „Kruk. Szepty słychać po zmroku” odbędzie się już w niedzielę, 18 marca o godz. 21:30. W głównej roli wystąpi Michał Żurawski, a obok niego w obsadzie zobaczymy m.in. Cezarego Łukaszewicza, Katarzynę Wajdę, Annę Nehrebecką i Jerzego Schejbala. Reżyserem serialu jest Maciej Pieprzyca, natomiast za produkcję wykonawczą odpowiadają Piotr i Łukasz Dzięciołowie (OPUS TV). Pomysłodawcą i autorem scenariusza jest Jakub Korolczuk.

Na Podlasiu zostaje porwany nastoletni chłopiec. Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, aby zmierzyć się nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości.

Premierowe odcinki „Kruk. Szepty słychać po zmroku” na antenie Canal+ będzie można śledzić w każdą niedzielę, od 18 marca o godz. 21:30. Po emisji na antenie serial dostępny będzie w serwisie nc+ GO. Produkcja będzie emitowana także w technologii 4K na kanale Canal+ Now, w te same dni i godziny,  równolegle z premierowymi emisjami odcinków serialu w Canal+.