25. sezon „Kuchennych rewolucji” jesienią w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Magda Gessler już po raz 25. wyruszy w Polskę, aby uratować podupadające restauracje. Nowy sezon „Kuchennych rewolucji” będzie można oglądać od września w TVN.

W jubileuszowym sezonie słynna restauratorka odwiedzi między innymi Barlinek, Chorzów i Puławy. Po raz pierwszy w historii programu na kulinarnej mapie rewolucji znajdą się też Kępno, Kamionki i Zakręt, gdzie Magda Gessler zmierzy się z kuchnią gruzińską.

Pierwsza z rewolucji odbędzie się w Czechowicach-Dziedzicach. W tym przemysłowym regionie, o krok od ruchliwej drogi łączącej Tychy z Bielskiem-Białą, swój lokal otworzył Krystian. Postawił na kuchnię włoską, choć z mylącą nazwą „Irlandia”. Lokal świeci pustkami i przynosi same straty. Z tego powodu Krystian nadal prowadzi swój biznes za granicą, by mieć z czego dokładać do restauracji w Polsce. Na co dzień lokalem zarządza jego narzeczona Klaudia i sama przyznaje, że nie najlepiej jej to wychodzi, a młody zespół zupełnie się jej nie słucha.

Kuchenne rewolucje w Czechowicach-Dziedzicach
Lokal po metamorfozie – fot. TVN

Emisja pierwszego odcinka nowego sezonu w czwartek, 1 września o godzinie 21:35 w TVN. Program można również oglądać w Player.pl.