Czesław Mozil i Pola Lisowicz w jury „Lego Masters”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Na początku sierpnia ruszyły zdjęcia do nowego sezonu programu „Lego Masters”. Premierowe odcinki show będzie można oglądać jesienią na antenie TVN.

„LEGO Masters” zaprasza do swojego świata już po raz trzeci. Każdy odcinek to wyjątkowa okazja, by przekonać się jak prawdziwi pasjonaci tworzą z klocków LEGO zapierające dech w piersiach konstrukcje. Uczestnicy będą musieli wykazać się nie tylko kreatywnością, ale również cierpliwością i umiejętnościami technicznymi.

Trzeci sezon „Lego Masters” składać się będzie z sześciu odcinków oraz specjalnego odcinka świątecznego. Nagrodą główną w programie jest tytuł mistrza LEGO, 100 tysięcy złotych oraz zestawy klocków o wartości 10 000 złotych. Producentem wykonawczym show jest Endemol Shine Polska.

Zmiany w jury

W trzecim sezonie ich zmagania oceniać będzie dwójka nowych jurorów: Czesław Mozil oraz Pola Lisowicz. Program ponownie poprowadzi Marcin Prokop.

Pola Lisowicz to projektantka graficzna, ilustratorka, artystka multidyscyplinarna. Od ośmiu lat mieszka w Danii, do której wyjechała, by kształcić się w dziedzinie nowoczesnych mediów i komunikacji wizualnej. Swoją przygodę z Grupą LEGO rozpoczęła od tworzenia projektów graficznych oraz współpracy koncepcyjnej nad zestawami celowanymi. Pracowała między innymi nad serią Nexo Knights, LEGO Movie 2 oraz Hidden Side. Obecnie jest odpowiedzialna za projekty graficzne w parkach rozrywki LEGOLAND.

Czesław Mozil to urodzony w Polsce, a wychowany w Danii autor tekstów, kompozytor, muzyk, akordeonista i aktor dubbingowy. Jest absolwentem Królewskiego Duńskiego Konserwatorium Muzycznego. Swoją przygodę z muzyką zaczął od śpiewania w chórze kościelnym. Dziś znany jest między innymi z przebojów takich jak „Maszynka do ćwierkania” i „Ucieczka z wesołego miasteczka”.

Czesław Mozil i Pola Lisowicz
Czesław Mozil i Pola Lisowicz – fot. TVN

Premiera „Lego Masters” późną jesienią w TVN.