„250 m² Kuby Wojewódzkiego” – nowy talk-show w Playerze

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W piątek, 3 kwietnia w Playerze zadebiutował nowy talk-show Kuby Wojewódzkiego. W programie „250 m² Kuby Wojewódzkiego” gospodarz zaprasza gości do domowego zacisza, na prywatną kanapę.

Choć wyjątkowa sytuacja przyśpieszyła zakończenie wiosennego sezonu „Kuby Wojewódzkiego”, showman nie da fanom o sobie zapomnieć. Tym razem dziennikarz zaprosi widzów do swojego domu. Zmieniają się okoliczności, ale nie prowadzący. W programie padnie wiele kontrowersyjnych pytań.

Funkcjonujemy w bezprecedensowych czasach, ale nie dajmy się temu przytłoczyć! Player – jak i cała firma TVN Discovery Polska – od zawsze próbuje nowych rozwiązań. Obecna sytuacja zmobilizowała nas do kręcenia projektów w domach. Kuba Wojewódzki to jedna z ulubionych osobistości wśród użytkowników Playera. Cieszymy się, że jego nowy talk-show poszerzy ofertę produkcji Player Original. Liczę, że taka formuła spodoba się widzom – powiedział Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Jako pierwszy na kanapie Kuby Wojewódzkiego zasiądzie raper Quebonafide. Twórcy show i gospodarz nie wykluczają kolejnych odcinków nowego projektu w przyszłości.

Pierwszy odcinek „250 m² Kuby Wojewódzkiego” można oglądać od piątku, 3 kwietnia w Playerze.