30 lat RMF FM – ruszyła kampania reklamowa „Dziękujemy, że jesteście z nami”

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mbog

15 stycznia 2020 roku radio RMF FM będzie obchodziło jubileusz 30-lecia istnienia. Z tej okazji rozgłośnia rozpoczęła kampanię promocyjną.

Kampania reklamowa obejmuje promocję w telewizji i gazetach. W spotach telewizyjnych byli i obecni prezenterzy, a także słuchacze RMF FM opowiadają o wydarzeniach związanych z historią stacji. Natomiast w czasopismach pojawiają się zdjęcia prezentujące najważniejsze zdarzenia z przeszłości. Rozgłośnia przypomina m.in. o „Inwazji Mocy” i „Inwazji PoMocy” po powodzi w 1997 roku, a także zamach na World Trade Center. Hasłem przewodnim kampanii jest „Dziękujemy, że jesteście z nami”.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Przemysław Skowron (@przemyslaw.skowron)

Kampania reklamowa „Dziękujemy, że jesteście z nami” jest kolejną akcją stacji RMF FM promującą jubileusz rozgłośni. Na początku listopada w telewizji Polsat został wyemitowany specjalny odcinek programu „Twoja twarz brzmi znajomo” zatytułowany „Największe hity radiowe ostatnich 30 lat”. Zwycięzcą był Adam Strycharczuk, który wcielił się w Katie Melua. Ponadto rozgłośnia uruchomiła specjalny serwis internetowy prezentujący historię stacji, a Marcin Jędrych w podcaście zdradza kulisy pracy w radiu.

Logo RMF FM

RMF FM

Ogólnopolska stacja radiowa uruchomiona 15 stycznia 1990 roku. Początkowo retransmitowała sygnał francuskiego Fun Radio. Założycielem i pierwszym prezesem radia był Stanisław Tyczyński. Rozgłośnia nadaje w formacie AC (Adult Contemporary) – na antenie pojawiają się różne gatunki muzyki, od lat 70. po współczesne.