„39 i pół tygodnia” od 8 września w telewizji TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

8 września, w niedzielę telewizja TVN rozpocznie emisję serialu „39 i pół tygodnia”. Widzowie zobaczą ostatnie tygodnie życia Darka Jankowskiego – bohatera serii sprzed dziesięciu lat „39 i pół”.

Prawie pięćdziesięcioletni Darek Jankowski (Tomasz Karolak) tym razem stanie przed największym wyzwaniem na jakie mógł go wystawić los. Będzie walczył o życie i to dosłownie. Diagnoza jest bezwzględna – zostało mu 39 i pół tygodnia. Odporny na dorosłość Darek postanawia maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał.

W serialu oprócz Tomasza Karolaka pojawią się także: Daria Widawska (ukochana Darka), Alan Andersz (syn), Marina Łuczenko-Szczęsna (córka) i Magdalena Lamparska (synowa). Ponownie widzowie zobaczą również Wojtka Mecwaldowskiego, Antoniego Królikowskiego, Cezarego Kosińskiego, Krzysztofa Stelmaszyka i Dorotę Deląg. Pojawią się także nowe postaci grane przez Monikę Krzywkowską, Sandrę Drzymalską, Łukasza Konopkę i debiutującą Maję Seklecką w roli najmłodszej córki Darka. Do obsady serialu dołączą również: Bartek Kasprzykowski, Michał Koterski i Piotr Rogucki. Producentem wykonawczym serialu na zlecenie TVN jest Watchout Studio.

Logo 39 i pół tygodnia
„39 i pół tygodnia” – fot. TVN

„39 i pół tygodnia” będzie można oglądać w niedziele o godzinie 21:30 w telewizji TVN, od 8 września. Sezon liczy 10 odcinków.