4Fun Gold zostało zastąpione przez 4Fun Kids

  • Telewizja
Autor: mbog

We wtorek, 1 września ruszyła telewizja 4Fun Kids. Stacja prezentuje teledyski dla dzieci w wieku od jednego do ośmiu lat i ich rodziców.

Poza największymi dziecięcymi przebojami, w stacji pojawiają się również materiały edukacyjne przygotowujące najmłodszych do przedmiotów wczesnoszkolnych. W interaktywnych programach mogą brać udział rodzice, m.in. głosując w wybranych „Top Listach” lub dzielić się na ekranie telewizora zdjęciami swoich dzieci i ich rysunków.

W ramówce kanału znajdują się zarówno pasma z piosenkami dla maluchów m.in. „Budzimy się z 4fun Kids”, „Przeboje dla dzieci 4fun Kids”, „Gimnastyka dla smyka w 4Fun Kids”, jak i programy, dzięki którym dziecko pozna angielskie słówka, cyferki, nauczy się rozpoznawać literki, kolory, zwierzęta. W wieczornym paśmie oprócz kołysanek i wyciszających melodii, pojawią się programy dla dorosłych m.in. „Pora relaksu” czy „Karaoke”.

Stacja nadaje na koncesji wydanej w 2020 roku dla kanału 4Fun Gold, telewizji muzycznej prezentującej największe przeboje lat 80. i 90. oraz współczesne utwory.

Wnioskowane zmiany są wynikiem zmiany strategii biznesowo-marketingowej Spółki oraz mają na celu dopasowanie rozpowszechnianych treści do aktualnych potrzeb i preferencji odbiorców w związku ze stanem epidemii związanej z koronawirusem – można przeczytać w uzasadnieniu Decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

4Fun sp. z o.o. jest również nadawcą stacji 4Fun TV i 4Fun Dance.