Marek Piekarczyk

Akustyczny koncert Marka Piekarczyka w RMF FM na Wszystkich Świętych

mbog

W Dniu Wszystkich Świętych RMF FM wyemituje specjalny, akustyczny koncert Marka Piekarczyka, wokalisty grupy TSA. Ponadto stacja już od 29 października zaprasza na specjalne serwisy informacyjne o sytuacji na drogach.

Jak co roku RMF FM przeprowadzi akcję „Bezpieczny Powrót”. Dziennikarze i reporterzy w całej Polsce na bieżąco informować będą o sytuacji na drogach, utrudnieniach przy cmentarzach, korkach i wypadkach. Raporty nadawane będą co godzinę w piątek, 29 października od 15:30 do 22:30 i w poniedziałek 1 listopada od 6:30 do 21:30.

W trakcie długiego weekendu związanego z Dniem Wszystkich Świętych i Halloween, RMF FM zaprosi też słuchaczy na Drugi Ogólnopolski Zlot Podcasterów Kryminalnych. W wydarzeniu wezmą: Olga Herring , Agnieszka Wajszczyk, Marcin Myszka oraz Kamil Barnowski i Daniel Dyk. 31 października po godzinie 21:00 podcasterzy opowiedzą na antenie RMF FM mrożące krew w żyłach historie zbrodni, które wstrząsnęły światem.

Z okazji Dnia Wszystkich Świętych RMF FM organizuje też akcję „Telefon na pożegnanie”. Rozgłośnia 29 października uruchomi specjalną linię telefoniczną dla wszystkich, którzy chcą opowiedzieć swoją niedokończoną historię, wyznać to, czego nie zdążyli powiedzieć swoim bliskim, wspomnieć tych, którzy odeszli. Opowieści będą emitowane 1 listopada.

Na antenie nadane zostaną również premierowe odcinki programu „Ostatnie dni legendy”. Tym razem pojawią się historie Magika, członka zespołów Kaliber 44 i Paktofoniki oraz Michaela Jacksona.

Wieczorem stacja zaprasza na koncert Marka Piekarczyka „51live”, który został nagrany kameralnym studiu RMF FM. Podczas niego wybrzmią przeboje legendarnego rockmana i jego przyjaciół. Wśród utworów pojawi się ballada „51” pochodząca z debiutanckiego, koncertowego albumu TSA „Live”. Koncertu można będzie posłuchać w RMF FM oraz na profilu rozgłośni na Facebooku 1 listopada po godzinie 20:00.

Logo RMF FM

RMF FM

Ogólnopolska stacja radiowa uruchomiona 15 stycznia 1990 roku. Początkowo retransmitowała sygnał francuskiego Fun Radio. Założycielem i pierwszym prezesem radia był Stanisław Tyczyński. Rozgłośnia nadaje w formacie AC (Adult Contemporary) – na antenie pojawiają się różne gatunki muzyki, od lat 70. po współczesne.