Andrzej Twarowski wraca do Canal+ Sport

  • Telewizja
  • Canal+
  • Platforma Canal+
Autor: rafs

Dziennikarz sportowy Andrzej Twarowski po prawie roku przerwy wraca do redakcji nc+

Dziennikarz po nieudanej przygodzie z radiem internetowym „Zapinamy pasy” (projekt został zakończony 6 czerwca br.) powraca do współpracy z redakcją sportową nc+. Redaktor będzie współprowadził program „Liga+ Extra” podsumowujący kolejkę Ekstraklasy z Krzysztofem Marciniakiem, jak i komentował mecze angielskiej Premier League.

To bardzo dobra wiadomość dla naszych abonentów. Platforma nc+ to nie tylko bogata oferta sportowa, ale także najlepsi dziennikarze. Mamy grono świetnych komentatorów i fachowców, cieszę się, że Andrzej je uzupełni – powiedziała Edyta Sadowska, wiceprezes zarządu nc+ do spraw programowych.

Andrzej Twarowski prowadzący program „Liga+ Extra” z Tomaszem Smokowskim w 2017r. (źródło: CANAL+)

Bardzo się cieszę, że ponownie będę miał szansę pracować w najlepszej sportowej telewizji w Polsce i robić to, co kocham. Zbliżający się sezon LOTTO Ekstraklasy zapowiada się niezwykle ciekawie, więc w Lidze+ Extra z pewnością nie zabraknie tematów do rozmów. Z kolei w sierpniu na boiska wracają piłkarze Premier League z wieloma bohaterami mistrzostw świata w Rosji. Już teraz zapraszam do CANAL+ na największe sportowe emocje – powiedział Andrzej Twarowski.

Andrzej Twarowski był związany z Canal+ w latach 1996 – 2017. Przed współpracą z tą stacją był zatrudniony w „Gazecie Wyborczej”, „Expressie Wieczornym” i w radiowej Trójce.