Pora na przygodę

Animacja „Pora na przygodę: Odległe krainy” w grudniu na Cartoon Network

mbog

12 grudnia na antenie Cartoon Network pojawi się pierwsza z czterech części animacji „Pora na przygodę: Odległe krainy”. Bohaterem pierwszego epizodu jest robot przypominający konsolę do gier.

Widzowie animacji zobaczą robota BMO w drodze na Marsa. Zostanie wessany do tunelu czasoprzestrzennego i rozbije się w nieznanej, dalekiej krainie. Zastaje w niej chaos i odkrywa, że mieszkańcy są podzieleni z powodu licznych konfliktów. Robot postanawia zaprowadzić spokój w tej części galaktyki.

Pewnego dnia poznaje niezwykłą dziewczynkę Y5. Nie tylko świat tej nieśmiałej bohaterki jest wstrząśnięty pojawieniem się BMO. Również ona sama zmienia się pod wpływem przybysza, który pokazuje jej, że warto nie tylko uważnie obserwować rzeczywistość, ale również aktywnie na nią wpływać. Jednak robot nie spodziewa się tego, że rodzina Y5 ma wobec niego niecny plan – całkowity demontaż. Nowi kumple podejmą próbę rozwiązania problemów tej krainy.

Odcinek z BMO jest początkiem serii „Pora na przygodę: Odległe krainy”. Widzowie zobaczą jeszcze, jak Marcelina i Królewna Balonowa odwiedzą szklane królestwo, w którym przebudził się złowieszczy smok, Miętówkowy Ochmistrz postanowi wrócić do nauki magii, a Finn i Jake po raz kolejny wybiorą się w superpodróż. Seria została wyprodukowana przez Cartoon Network Studios.

Premiera pierwszego specjalnego odcinka z serii „Pora na przygodę: Odległe krainy” w sobotę, 12 grudnia o godzinie 13:30 na antenie Cartoon Network. Powtórka w niedzielę, 20 grudnia o 13:30.