Anna Guzik i sztab ekspertów pomagają wyjść z zadłużenia. „Wolni od długów” od 27 maja w Polsacie

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Telewizja Polsat pokaże program typu reality, którego bohaterami są dramatycznie zadłużeni, borykający się z problemami finansowymi Polacy. Premiera serii „Wolni od długów” 27 maja.

Niewiedza, strach oraz nawarstwiające się problemy finansowe sprawiają, że konieczna jest interwencja z zewnątrz. Anna Guzik odwiedza bohaterów programu, mieszkających w różnych zakątkach Polski. Dzięki swojej wrażliwości i empatii szybko nawiązuje z nimi kontakt, przełamuje w nich barierę wstydu i niepewności. Dzięki temu ma szansę wysłuchać dramatycznych historii, o których często nie wiedzą nawet najbliżsi osób zadłużonych.

Historie bohaterów wraz z dokumentami trafiają do doświadczonych ekspertów z dziedziny prawa i finansów. Specjaliści analizują sytuację dłużników i proponują najlepszy plan naprawczy. To kluczowy moment dla uczestników – od tej chwili ich życie zaczyna się zmieniać i pojawia się nadzieja. Bohaterowie są prowadzeni krok po kroku w procesie oddłużania, wyciągani z matni, dzięki czemu otrzymują nowy start.

W gronie specjalistów, którzy zostali zaproszeni do udziału w programie, znaleźli się: doświadczony społecznik i prawnik – Piotr Ikonowicz, specjalista w dziedzinie finansów osobistych – Fryderyk Karzełek oraz doświadczony radca prawny i doradca restrukturyzacji – Anna Bufnal.

Producentem programu na zlecenie Telewizji Polsat jest Constantin Entertainment Polska. Sezon składa się z 12 odcinków.

„Wolni od długów” od 27 maja, w każdy czwartek o godzinie 20:05 w Polsacie.