„Anything Goes. Ale jazda!” jesienią w TVP 2

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

W piątkowe wieczory telewizyjna Dwójka zaprasza na nowy program rozrywkowy „Anything Goes. Ale jazda!”. Show z gwiazdami poprowadzi Elżbieta Romanowska.

Głównym elementem scenografii jest „krzywa scena”, która w zależności od scenariusza odcinka przypomina pokój dzienny, kuchnię, itp. Całość zbudowana jest pod kątem 22,5 stopni, przez co wykonanie nawet małego ruchu staje się wyjątkowo trudne. Zadaniem uczestników programu będzie inscenizowanie w tych specyficznych warunkach scen z życia codziennego. Znani uczestnicy, zaliczają wywrotki, poślizgi i biorą udział w zaskakujących sytuacjach.

W polskiej edycji widzowie zobaczą m. in.: „Odlotowe kalambury”, w którym wiszący 2 metry nad ziemią uczestnik będzie musiał przedstawić hasło za pomocą pantomimy, „Żywe litery”, gdzie trzeba literować hasło używając jedynie ruchów ciała oraz „Chińskie cienie”, w którym hasło odgadywane jest na podstawie gry cieni. W każdym odcinku wezmą udział nowi uczestnicy. Będzie to sześć gwiazd reprezentujących różne zawody, m.in.: sport, aktorstwo, muzykę, taniec czy kabaret. Jednak nie będą oni rywalizować ze sobą.

W programie wystąpią m.in.: Tomasz Karolak, Anna Dereszowska, Adam Zdrójkowski, Aleksandra Szwed, Mikołaj Roznerski, Maria Dejmek, Joanna Jędrzejczyk, Tomasz Oświeciński, Tomasz Barański, Edyta Herbuś, Dawid Kwiatkowski, Katarzyna Skrzynecka, Joanna Opozda, Patrycja Kazadi.

„Anything Goes. Ale jazda!” w piątki o godzinie 20:45 w TVP 2, od 11 września.