Powraca 11. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” [ZWIASTUN]

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

W związku z wybuchem epidemii COVID-19 emisja show „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” została przerwana. 4 września na parkiet powrócą gwiazdy, aby dokończyć walkę o – jedyną w 2020 roku – Kryształową Kulę.

Wiosną widzowie Polsatu zdążyli zobaczyć jedynie dwa odcinki programu „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. 13 marca Krzysztof Ibisz ogłosił informację o zawieszeniu show do jesieni.

W połowie sierpnia uczestnicy programu wznowią treningi. Jednak nie wszystkie gwiazdy wrócą na parkiet. Z udziału w show zrezygnował Marcin Bosak.

„Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami 11” – kto wystąpi?

Jesienią widzowie zobaczą występy dziesięciu par. Aktorka, znana m.in. z serialu „Rodzinka.pl” i „Zawsze warto”, Julia Wieniawa zatańczy ze Stefano Terrazzino. Nicole Bogdanowicz, czyli serialowa Julka z „Przyjaciółek” wystąpi z Kamilem Kuroczko. Partnerem piosenkarki Anny Karwan będzie Jan Kliment. Natomiast modelka Edyta Zając pojawi się w towarzystwie debiutującego w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” Michała Bartkiewicza. Ponadto widzowie zobaczą piosenkarkę i youtuberkę Sylwię Lipkę w duecie z Rafałem Maserakiem, a także pogodynkę Polsatu i Polsat News Milenę Rostkowską-Galant razem z Jackiem Jeschke.

Na parkiecie nie zabraknie pary z programu „Love Island. Wyspa miłości” – Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej. Widzowie Polsatu zobaczą również taneczne umiejętności aktora i trenera Tomasza Oświecińskiego. Tym razem zatańczy z Wiktorią Omyłą, Janja Lesar zrezygnowała z udziału z powodów osobistych. Po przerwie Bogdan Kalus ponownie wystąpi razem Lenką Klimentową. Natomiast uczestnik „Ninja Warrior Polska” Sylwester Wilk zatańczy z Hanią Żudziewicz.

Ola Jordan w jury?

Podobnie jak przed przerwą spowodowaną epidemią, Ola Jordan nie będzie oceniała występów gwiazd XI edycji „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. W jury niezmiennie zasiądą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Program poprowadzi duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

„Taniec z gwiazdami 11” – zwiastun

Telewizja Polsat wznowiła promocję jedenastej edycji show. Zwiastun „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” opiera się na filmikach z udziałem gwiazd przygotowujących się – w domowym warunkach – do udziału w programie.

Kiedy „Taniec z gwiazdami”?

Jedenastą edycję „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” będzie można ponownie oglądać od 4 września. Emisja bez zmian w piątki o godzinie 20:05 w Polsacie.