Audio in Display – nowy format reklamowy w Grupie RMF

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mbog

Grupa RMF wprowadziła nowy format reklamowy w swojej ofercie internetowej RMF Digital – Audio in Display. Jest to połączenie tradycyjnej, klikalnej reklamy graficznej z reklamą dźwiękową.

Format Audio in Display pozwala na dodanie dowolnego pliku dźwiękowego do klikalnej kreacji graficznej, dźwięk uruchamiany jest przez użytkownika poprzez naciśnięcie przycisku playera. Dźwiękiem może być spot reklamowy, dżingiel, muzyka czy komunikat tekstowy.

Audio in Display to oryginalne rozwiązanie angażujące użytkowników zarówno obrazem jak i dźwiękiem. Dzięki tej nowości umacniamy naszą pozycję wydawcy internetowego i lidera w rozwiązaniach audio online – mówi Tomasz Ramza, Dyrektor Generalny Działu Sprzedaży Grupy RMF.

Większość użytkowników stron Grupy RMF korzysta z urządzeń mobilnych. Nowy format oferowany jest w dwóch wersjach: rectangle audio (na stronach mobilnych) oraz interstitial audio (w aplikacjach mobilnych). Dostępny jest w portalach i serwisach Grupy RMF: RMF24.pl, RMFon.pl, Twoje Zdrowie, Bajeczna Polska, rmf.fm i rmfmaxxx.pl.

Format Audio in Display to rozwiązanie idealne dla reklamodawców, którzy w szybkim czasie chcą dotrzeć z przekazem audio do dużej liczby użytkowników, szukają nowych, niestandardowych form w Internecie. Dzięki naszemu nowemu formatowi można niskim kosztem zbudować szeroki zasięg audio w krótkim czasie – mówi Adam Pachla, Head of Digital w Grupie RMF.

RMF Digital to oferta kampanii internetowych realizowanych przez Grupę RMF, zarówno na własnych stronach jak i w portalach wydawców zewnętrznych. W ofercie znajdują się planowanie i zakup kampanii display, audio i wideo, tworzenie akcji specjalnych oraz usługi brokerskie, SEO i content marketingu.