Audycja Artura Andrusa w wakacyjnej ramówce RMF Classic

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mbog

Do ekipy RMF Classic dołączy Artur Andrus. Jego audycja „Wakacje z Andrusem” będzie pojawiała się w każdy niedzielny poranek.

Dziennikarz radiowy i artysta kabaretowy Artur Andrus będzie rozmawiał o wakacjach i podróżach z zaproszonymi przez siebie gośćmi. Będą wśród nich między innymi Barbara Krafftówna, Joanna Kołaczkowska, Robert Górski czy Jacek Fedorowicz. Audycja „Wakacje z Andrusem” będzie nadawana w każdą niedzielę o godzinie 9:00 w RMF Classic.

Radio RMF Classic proponuje słuchaczom również inne audycje na letnie dni. W związku z 60-leciem istnienia amerykańskiej agencji kosmicznej NASA przypomni najważniejsze fakty z historii podboju kosmosu. Do wygrania będą atlasy nieba, albumy i książki o astronomii oraz profesjonalne teleskopy do obserwacji planet i gwiazd. Zabawa „Ale kosmos! Wakacje nie z tej ziemi” codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 11:00. Dodatkowo codziennie wieczorem będzie prezentowana prognoza astronomiczna. Słuchacze RMF Classic dowiedzą się, co nocą można zaobserwować na gwiaździstym niebie.

Popołudnia od godziny 15:00 to „Siesta i fiesta” – wakacyjny magazyn o podróżach i letnich atrakcjach kulturalnych w Polsce i na świecie. Natomiast wieczory dedykowane będą specjalnym programom muzycznym przygotowanym na wakacje. Pojawią się audycje poświęcone muzyce z kultowych polskich seriali, propozycjom do Plebiscytu na przebój 15-lecia RMF Classic oraz filmowej dyskografii znakomitego chińskiego pianisty Lang Langa.