Audycja Igora Herbuta w jesiennej ramówce RMF Classic

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mbog

10 września na antenie RMF Classic zadebiutuje audycja Igora Herbuta. Ponadto jesienią do ramówki wracają znane słuchaczom audycje, m.in. Artura Andrusa.

Igor Herbut – wokalista i autor tekstów – w nowej audycji będzie prezentować najsłynniejsze filmowe tematy, które dobierze według subiektywnego klucza. „Ścieżka filmowa Igora Herbuta” w każdy czwartek po godzinie 18:00, od 10 września.

W jesiennej ramówce rozgłośni nie zabraknie audycji Artura Andrusa„Niedomówienia”. Niedzielny rozmowy dziennikarza i satyryka z ludźmi świata kultury, sztuki i estrady będą nadawane o poranku, po godzinie 10:00. Natomiast w niedzielny wieczór, po wakacyjnej przerwie, ponownie będzie można posłuchać „Listy Przebojów Muzyki Filmowej”.

W nowej ramówce pojawią się również popołudniowe programy tematyczne poświęcone literaturze, kulturze i filmowi, ekologii, zdrowemu stylowi życia oraz podróżom.

Konkursy w RMF Classic

Nowe konkursy i zabawy pojawią się w pasmach przedpołudniowych. W porannym „Śniadaniu Mistrzów” słuchacze zmierzą się z „Classówką w RMF Classic”. Wakacyjne chwile będzie można sobie przypomnieć dzięki konkursowi „Wspomnienie lata”. Zabawa będzie związana z najbardziej niezwykłymi miejscami w Polsce, które tego lata odkryli słuchacze.

Logo RMF Classic

RMF Classic

Stacja ponadregionalna nadająca m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu. Prezentuje muzykę poważną, filmową i piosenki poetyckie. Rozgłośnia rozpoczęła nadawanie w nocy z 26 na 27 października, kiedy zamilkł nadajnik lokalnej stacji Opera FM - poprzednika RMF Classic, emitującego wyłącznie arcydzieła mistrzów opery.