Radio Pogoda

Felieton prof. Jerzego Bralczyka jesienią w Radiu Pogoda

mbog

Jesienią na antenie Radia Pogoda będzie można słuchać felietonu prof. Jerzego Bralczyka. Nowością w ramówce będzie także audycja „Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda” Ewy Podolskiej.

Od września Radio Pogoda zaprasza wszystkich do słuchania stałego felietonu prof. Jerzego Bralczyka. Bohaterem każdego odcinka cyklu będzie inne słowo związane z Radiem Pogoda lub z piosenkami, które w nim można usłyszeć. „Słowo się rzekło w Radiu Pogoda” pojawi się na antenie od poniedziałku do piątku o godzinie 10:15.

Codziennie o godzinie 12:15 Ewa podolska obali lub potwierdzi popularne mity na temat zdrowia. W audycji „Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda” pojawią się między innymi odpowiedzi na pytania, czy czosnek jest naturalnym antybiotykiem i czy kawa podnosi ciśnienie.

Po pandemii, z pracy zdalnej wraca Robert Janowski. Od 1 września w audycji „Najpiękniejsze Melodie Roberta Janowskiego” znów pojawią się rozmowy ze słuchaczami i gwiazdami.

Dodatkowo, we wrześniu słuchacze Radia Pogoda mogą wygrywać gadżety stacji w zabawie „Niezłe zagranie”. W konkursie prezenter rozgłośni Jakub Mędrzycki zagra na pianinie fragmenty piosenek – z początku krótkie, a potem coraz dłuższe. Zabawa potrwa przez cały dzień, a jej laureatem zostanie osoba, która jako pierwsza odgadnie tytuł zagranej piosenki.

Logo Radio Pogoda

Radio Pogoda

Stacja radiowa nadająca od 2015 roku. Rozgłośnia jest dostępna z nadajników naziemnych w kilku miastach, a także w internecie i w aplikacji mobilnej. Na antenie radia można słuchać "najpiękniejsze melodie" z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70. Grupą docelową rozgłośni są ludzie w wieku 50 lat i więcej.