Baranovski wystąpi w radiowej Jedynce

  • Radio
  • Polskie Radio
Autor: mbog

27 listopada w Studiu im. Władysława Szpilmana w Warszawie wystąpi Baranovski. W radiowej Jedynce na żywo zabrzmią utwory z debiutanckiej płyty artysty – „Zbiór”.

Pod pseudonimem „Baranovski” kryje się Wojtek Baranowski – wokalista, kompozytor, producent, autor tekstów, gitarzysta i pianista. Muzyk był finalistą The Voice Of Poland. Był też związany m.in. z grupą Xxanaxx. Od stycznia 2018 roku Baranovski działa na własny rachunek z autorskim projektem muzycznym. Tworzy single oraz występuje na najważniejszych koncertowych i festiwalowych scenach w Polsce.

Podczas najbliższego koncertu z cyklu „Scena Szpilmana – Jedynka Live!” Baranovski zaprezentuje materiał z debiutanckiej płyty „Zbiór”. Na krążku znalazło się 10 utworów w tym m.in. „Luźno”, „Dym” i „Czułe miejsca”. Za produkcję płyty odpowiedzialni byli Baranovski oraz Michał Wasilewski, znany jako Atari Wu.

Koncert poprowadzą Ula Kaczyńska i Marcin Kusy. Transmisja wydarzenia na antenie Jedynki rozpocznie się 27 listopada, w środę po godzinie 20:00 w audycji „Tu jest muzyka” w radiowej Jedynce.