„Barbie Dreamtopia” od 22 lutego w Polsat JimJam

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

22 lutego na antenie Polsat JimJam zadebiutuje nowy serial animowany „Barbie Dreamtopia”. Produkcja opowiada o magicznym świecie, wymyślonym przez Chelsea – młodszą siostrę Barbie.

Czarodziejska Dreamtopia to kraina, w której nie tylko można się wspaniale bawić, ale także wiele nauczyć. Przygody Chelsea i pieska Honey pokazują dzieciom, na czym polegają takie wartości, jak przyjaźń, miłość czy rodzina. Bajka uczy także, że dziecięca wyobraźnia jest bardzo ważna, podobnie jak wiara we własne możliwości.

W jednym z odcinków Barbie gubi różowy kamień ze swojej korony. Jeżeli go nie znajdzie, tęcza straci swoje kolory, co doprowadzi do upadku Dreamtopii. Chelsea, piesek Honey oraz ich przyjaciele łączą siły, by pomóc Barbie. Bohaterowie muszą wykazać się zaangażowaniem i pracą zespołową, aby ocalić magiczną krainę.

W innym odcinku Chelsea i Honey trafiają do wioski słodyczy. Wraz z przyjaciółmi muszą dostać się do lizakowych ogrodów, jednak most prowadzący do nich załamuje się i droga zostaje odcięta. Bohaterowie usiłują na różne sposoby dostać się na miejsce – próbują między innymi wypić rzekę lemoniady płynącą przez wioskę czy zbudować nowy most z naleśników.

Przyjaciele z serialu stawiają czoła wielu przeszkodom, a uprzejmość, chęć do pomocy i wspólne działanie pomagają im rozwiązać wszelkie problemy.

Barbie Dreamtopia
fot. Polsat JImJam

Serial „Barbie Dreamtopia” będzie można oglądać w dni powszednie o godzinie 7:03 i 18:56 oraz w weekendy o 18:56 w Polsat JimJam.

Logo Polsat JimJam

Polsat JimJam

Kanał, którego grupą docelową są dzieci w wieku od 2 do 7 lat oraz ich rodzice i opiekunowie. Telewizja prezentuje bezpieczne, inspirujące i angażujące programy, które wspomagają emocjonalny, intelektualny oraz społeczny rozwój dziecka. Kanał jest wspólnym przedsięwzięciem Telewizji Polsat i AMC Networks International. JimJam dostępny jest w 10 wersjach językowych.