Beata Kozidrak, Urszula, Krzysztof Cugowski z dziećmi gwiazdami koncertu TV Puls

  • Telewizja
Autor: mab

Telewizja Puls, Fundacja TV Puls „Pod Dębem” oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na muzyczne widowisko „Koncert Wdzięczności”. Wystąpią m.in. Beata Kozdrak, Urszula, Krzysztof, Piotr i Chris Cugowscy.

„Koncert Wdzięczności” przybliży ideę działalności Fundacji TV Puls „Pod Dębem”, która angażuje się w pomoc Seniorom oraz pielęgnuje wartości międzypokoleniowe. Wydarzenia odbędzie się 29 kwietnia w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Jestem dumna i szczęśliwa, że udało nam się zrealizować nasze marzenie – zagramy dla Seniorów wielki Koncert! Chcemy w ten sposób pokazać, czemu tak ważna jest wdzięczność wobec naszych Rodziców i Dziadków, jak warto i jak trudno jest czasem powiedzieć proste „Dziękuję” czy „Kocham”. Będzie dużo dobrej muzyki, zabawy i ogromna dawka emocji. A wszystko to w szczytnym celu. Chcemy pomagać jeszcze więcej – powiedziała Erin Dąbska, Prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.

Dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Fundacji. Bilety-cegiełki można nabyć w kasach Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Plac Teatralny 1.

Dziękuję wszystkim Osobom zaangażowanym w organizację tego wielkiego przedsięwzięcia, jakim jest „Koncert Wdzięczności” Fundacji TV Puls „Pod Dębem”. Zespół Telewizji Puls prowadzi intensywne prace nad realizacją tego wydarzenia, dołożymy wszelkich starań, aby było ono na najwyższym poziomie. Wszystko robimy z myślą o naszych Widzach i Seniorach – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Koncert poprowadzi Katarzyna Bujakiewicz. Na scenie wystąpią: Beata Kozidrak, Urszula, Krzysztof, Piotr i Chris Cugowscy, Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki, przy akompaniamencie orkiestry Tomasza Momota with UMCS. Patronem medialnym wydarzenia jest Tele Tydzień.

Emisja koncertu 11 maja o godzinie 20:00 w TV Puls.

„Pod Dębem” – Fundacja TV Puls

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” jest organizacją, która nieprzerwanie od 2013 roku pomaga Seniorom. Uwrażliwia na potrzeby osób starszych, ich sytuację, edukuje, buduje zrozumienie i międzypokoleniowy dialog. Ponadto wspiera mentalnie i materialnie potrzebujących przedstawicieli „Srebrnego Pokolenia”. Pomysłodawczynią, założycielką i Prezesem Fundacji jest Erin Dąbska. Wśród akcji tej organizacji można wymienić m.in. charytatywne bloki reklamowe – najbliższy w Poniedziałek Wielkanocny o godzinie 17:30.