Beata Lubecka dołącza do zespołu „Stanu Wyjątkowego” w Onecie

  • Internet
  • Onet
Autor: rafs

Znana dziennikarka dołącza do podcastu Onetu. To prowadząca wywiady w popularnym radiu.

Beata Lubecka, która prowadzi „Gościa Radia Zet”, dołącza do zespołu podcastu politycznego „Stan Wyjątkowy” w Onecie. Ogłoszono to w środę, 10 kwietnia podczas specjalnego wydania programu dostępnego dla wszystkich na YouTube.

W zespole podcastu są już Andrzej Stankiewicz, Dominika Długosz i Kamil Dziubka. Lubecka zastąpi Renatę Grochal, która odeszła do Polskiego Radia.

Beata to znakomita dziennikarka polityczna z unikatowym doświadczeniem. Jestem przekonany, że idealnie będzie pasować do ekipy, którą od prawie dwóch lat tworzymy z Dominiką Długosz oraz Kamilem Dziubką. Świetnie się z nią znamy i dobrze rozumiemymówi Andrzej Stankiewicz, autor i współprowadzący „Stan Wyjątkowy”, zastępca redaktora naczelnego Onetu.

Kim jest Beata Lubecka?

Beata Lubecka to dziennikarka radiowa i telewizyjna, pracująca w największych mediach w Polsce. W trakcie swojej dziennikarskiej kariery pracowała w Radiu Łódź, RMF FM czy Radio ZET. 10 lat spędziła w Telewizji Polsat. Zaczynała tam jako reporterka polityczna w Polsat News, następnie była reporterką w „Wydarzeniach”, po czym prowadziła takie programy, jak „Śniadanie w Radiu Zet”, „Śniadanie w Polsat News” czy „Gość Wydarzeń„. W 2018 roku wróciła do Radia ZET, gdzie prowadzi program „Popołudniowy gość Radia Zet”.