Beata Tadla poprowadzi program „Onet Rano Finansowo”

  • Internet
  • Onet
Autor: rafs

Beata Tadla poprowadzi program „Onet Rano Finansowo” w ramach cyklu „Onet Rano”. Premiera programu w środę, 22 września o godzinie 10:00.

Z „Onet Rano Finansowo” widzowie dowiedzą się, jak planować rodzinny budżet. Otrzymają także porady od ekspertów dot. inwestycji, oszczędzania i kredytów. Program skupi się na portfelu przeciętnego Polaka i rozwiązaniach, które będą pomocne w codziennym zarządzaniu własnymi finansami.

fot. Onet

Gościem pierwszego programu będzie Małgorzata Madej z Nationale Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne. Ekspertka szerzej opowie o planach emerytalnych.

Program „Onet Rano Finansowo” będzie emitowany w wybrane środy na stronie głównej Onet.pl, profilach Onetu na Facebooku i YouTube, a także na video.onet.pl.

Beata Tadla gospodarzem

Dziennikarka z portalem Onet współpracuje od marca 2020 roku. Wtedy została prowadzącą programu „Onet Rano”. Od stycznia 2019 roku Tadla współpracuje z redakcją Radia ZET. W stacji prowadzi programy „Uważam Zet” oraz „Zet jak związki”. Wcześniej od lutego do lipca 2019 roku współprowadziła w Superstacji program „Bez Ograniczeń”, a w latach 2016 – 2018 program informacyjny „24 godziny online.pl” w Nowa TV. Beata Tadla była związana również z TVN, TVN24 i Telewizją Polską.