Beata Tadla prowadzącą Onet Rano

  • Internet
  • Onet
Autor: mbog

W środę, 18 marca o godzinie 7:55 w programie „Onet Rano” zadebiutuje Beata Tadla. Dziennikarka wciąż będzie prowadzić audycje na antenie Radia Zet.

Beata Tadla jest dziennikarką radiową i telewizyjną. Związana z mediami od 1991 roku. Pierwsze dziennikarskie kroki stawiała w Radiu Legnica, potem było warszawskie Radio Eska, Super FM, Radio Plus. Współpracowała z TV Puls i TVN Style. W latach 2005-2012 była związana z TVN i TVN 24. Następnie rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej, gdzie była gospodynią głównego wydania „Wiadomości” oraz „Dziś wieczorem”, a także porannego programu „Kawa czy herbata”. Od 2016 roku dziennikarka współprowadziła serwis informacyjny „24 godziny” i program publicystyczny „Tu i teraz” w Nowa TV. Później została komentatorką w „Bez ograniczeń” na antenie Superstacji.

Aktualnie, oprócz prowadzenia audycji na antenie Radia Zet, dziennikarka jest wykładowcą na Uniwersytecie Wrocławskim i SWPS w Warszawie. Poza tym Beata Tadla jest autorką czterech książek, laureatką m.in. tytułu „Mistrz Mowy Polskiej”, statuetki Osobowość Roku 2018 oraz zwyciężczynią VIII edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Uwielbiam wyzwania! Jazda samochodem z jednoczesnym skupieniem na gościu, rozmowie, na trasie jest taką formą dziennikarską, jakiej jeszcze nie próbowałam. Jestem tego bardzo ciekawa, a jednocześnie arcyszczęśliwa, że dołączę do tak niezwykłego zespołu profesjonalistów – powiedziała Beata Tadla.

Program Onet Rano jest wyjątkowy dzięki osobowościom dziennikarskim, które go na co dzień tworzą. Beata Tadla to niezwykle wszechstronna dziennikarka, z ogromnym doświadczeniem, władająca piękną polszczyzną, emanująca świetną energią. Jestem przekonana, że fantastycznie sprawdzi się w formule Onet Rano i cieszę się, że dołącza do naszego zespołu – poinformowała Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

„Onet Rano” jest cykliczną produkcją wideo realizowaną przez Onet. W programie prowadzący i ich rozmówcy omawiają aktualne tematy polityczne, społeczne i kulturalne. Oprócz porannego show realizowanego w samochodzie, projekt obejmuje również eksperckie audycje w części studyjnej w ramach „Onet Rano #Wiem” oraz wyjazdowe programy z różnych miast Polski w ramach „Onet Rano #wPodróży”. W pozostałe dni program prowadzą: Jarosław Kuźniar, Bartosz Węglarczyk, Iwona Kutyna, Odeta Moro, Tomasz Sekielski i Piotr Kędzierski.