Odeta Moro nową prowadzącą Onet Rano

  • Internet
  • Onet
Autor: mbog

16 września, w poniedziałek w „Onet Rano” zadebiutuje nowa prowadząca – Odeta Moro. Dziennikarka będzie prowadziła program raz w tygodniu.

Odeta Moro jest dziennikarką i prezenterką. W latach 2000–2005 związana była z telewizją muzyczną VIVA Polska oraz TV4. Prowadziła również programy „Pytanie na śniadanie” w TVP 2 oraz „Kawa czy Herbata” w TVP 1. W 2015 roku była gospodynią programów emitowanych w TVN Meteo Active: „Apetyt na zdrowie” i „Studio Active”. Ponadto Odeta Moro prowadziła audycję „Złote Przeboje na Dzień Dobry” oraz „Morowy weekend” w Radiu Złote Przeboje. Aktualnie prezenterka jest gospodynią sobotniego programu „Najlepszy weekend”. Dziennikarka jest założycielką i prezeską Fundacji „Szczęśliwe Macierzyństwo” organizującej bezpłatne konsultacje dla kobiet w ciąży i młodych rodziców.

Od lat rozmawiam z ludźmi zarówno w telewizji jak i w radiu. Prowadzenie Onet Rano daje mi możliwość indywidualnej i intymnej rozmowy w drodze. Praca w Onet Rano to dla mnie bliski kontakt z widzem oraz idealne miejsce do natychmiastowej reakcji na jego potrzeby i preferencje. Onet Rano to dla mnie także przywiązanie uwagi do treści. To skondensowanie najważniejszych informacji i najlepszej jakości w kubaturze samochodu – powiedziała Odeta Moro.

Onet Rano to dla wielu osób obowiązkowa audycja, z którą zaczynają dzień. Bardzo się cieszę, że do grona prowadzących dołącza Odeta Moro, dziennikarka z ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu programów telewizyjnych i radiowych. Jestem przekonana, że jej obecność w Onet Rano przyciągnie nowych widzów i jeszcze bardziej wzmocni silną ekipę prowadzących poranny program Onetu – poinformowała Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

„Onet Rano” jest cyklicznym programem informacyjno-publicystycznym realizowanym przez portal Onet. Oprócz porannego show realizowanego w samochodzie, projekt obejmuje również eksperckie audycje w części studyjnej w ramach „Onet Rano #Wiem”, wyjazdowe programy z różnych miast Polski w ramach „Onet Rano #wPodróży”, a także podróżniczy „Onet on Tour” realizowany z krajów Europy i świata. Odeta Moro dołącza do stałego grona prowadzących: Jarosława Kuźniara, Bartosza Węglarczyka, Tomasza Sekielskiego, Iwony Kutyny i Piotra Kędzierskiego.