Będzie drugi sezon „The Last of Us”

  • Bez kategorii
  • Internet
  • Telewizja
  • HBO
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

„The Last of Us” doczeka się drugiego sezonu.

O tym, że serial otrzyma następną serię odcinków poinformowało HBO Max w swoim komunikacie.

Craig and Neil, wraz z producentką wykonawczą Carolyn Strauss, oraz resztą naszej fenomenalnej obsady i ekipy, swoim mistrzowskim debiutem “The Last of Us” zdefiniowali na nowo ten gatunek. Po tym, co ta ekipa osiągnęła w pierwszym sezonie, nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, aż przejdą samych siebie w kolejnym – powiedziała Francesa Orsi, HBO Programming, Head of HBO Drama Series and Films.

Fabuła „The Last of Us”

Historia przedstawiona w The Last of Us rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak współczesna cywilizacja została zniszczona. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co oznacza się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.

Kto gra w „The Last of Us”?

W serialu występują: Pedro Pascal jako Joel, Bella Ramsey jako Ellie, Gabriel Luna jako Tommy, Anna Torv jako Tess, Nico Parker jako Sarah, Murray Bartlett jako Frank, Nick Offerman jako Bill. Również można zobaczyć Melanie Lynskey jako Kathleen, Storm Reid jako Riley, Merle Dandridge jako Marlene, Jeffrey Pierce jako Perry. Nie zabrakło również Lamar Johnson jako Henry, Keivonn Woodard jako Sam, Graham Greene jako Marlon i Elaine Miles jako Florence.

 Gdzie oglądać „The Last of Us”?

Serial można oglądać na platformie streamingowej HBO Max. W telewizji natomiast jest w HBO w poniedziałki o 20:10. Finał pierwszego sezonu zaplanowany jest na 13 marca.