„Belfer 3” od 8 września w CANAL+ Premium

  • Telewizja
  • Canal+
  • Serwisy wideo
Autor: mab

„Belfer” powraca w nowych odcinkach. Premiera trzeciego sezonu już 8 września w CANAL+ Premium i CANAL+ online. Nadawca opublikował trailer produkcji.

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) powraca do Małomorza, gdzie mieszka jego ojciec, były marynarz (Jacek Koman). Zaczyna pracę w lokalnym liceum. Kiedy podczas ich wspólnego, szkolnego rejsu na statku Kapitan Borchardt znika Kacper Krynicki (Michael Zieliński), charyzmatyczny nastolatek, nonkonformista i kolorowy ptak, Belfer włącza się w skomplikowane śledztwo prowadzone przez podkomisarz Ewę Krawiec (Roma Gąsiorowska), jego dawną miłość.

Belfer w trzecim sezonie jest facetem dojrzalszym, bo doświadczonym już życiem. Jest w zupełnie innym miejscu niż kilka lat wcześniej, kiedy był trochę takim jeźdźcem znikąd, enigmatycznym bohaterem, o którym tak naprawdę niewiele wiedzieliśmy. Tym razem Paweł Zawadzki wraca do domu rodzinnego, przez co musi skonfrontować się ze swoją przeszłością. Dzięki temu widz dowie się o nim znacznie więcej. Zresztą jak i on sam. I to będzie ważna lekcja – mówi Maciej Stuhr, odtwórca tytułowej roli.

CANAL+ opublikował trailer, a także fragmenty pierwszego odcinka. Aby je obejrzeć, należy wejść na pokład statku Kapitan Borchardt. Interaktywny kokpit jest dostępny na specjalnej stronie www.belferwprowadzenie.pl.

Belfer 3
fot. CANAL+

W obsadzie trzeciego sezonu znaleźli się m.in. Agata Kulesza, Mirosław Baka, Katarzyna Herman, Jan Jankowski, Marek Kalita, a także Roman Garncarczyk, Wiktoria Kruszczyńska, Hubert Miłkowski, Kamil Pudlik i Karolina Kowalska. Za reżyserię odpowiada Łukasz Grzegorzek. Trzeci sezon „Belfra” będzie liczyć 8 odcinków.

Premiera serialu już 8 września w CANAL+ online oraz w CANAL+ Premium.