Biblioteki VOD Paramount Play i Nick Play dostępne na Platformie Canal+

  • Telewizja
  • Canal+
Autor: mbog

Viacom i Platforma Canal+ rozszerzają współpracę w zakresie dostarczania treści do widzów. Od listopada klienci platformy satelitarnej mają dostęp do usługi produkcji na żądanie Nick Play, a także biblioteki VOD Paramount Play.

Nick Play to usługa na żądanie zawierająca treści dla dzieci w wieku od 2 do 14 lat. W ramach biblioteki widzowie mają dostęp do programów Nickelodeon, edukacyjnych serii dla przedszkolaków Nick Jr. i animacji Nicktoons. W ofercie znajdują się animacje takie jak „SpongeBob Kanciastoporty”, „Dora poznaje świat” i „Psi Patrol”. Dostęp do biblioteki jest darmowy dla posiadaczy pakietu Extra+ lub wyższego. Pozostali użytkownicy Platformy Canal+ mogą zakupić dostęp do kolekcji za 10 złotych (opłata miesięczna). Ponadto – dzięki nowej umowie między firmami – stacja Nickelodeon będzie dostępna dla abonentów już od pakietu Comfort+.

Psi patrol
„Psi patrol” można oglądać w ramach usługi Nick Play

Usługa Paramount Play posiada w swojej ofercie filmy z biblioteki Paramount Pictures, programy MTV i lokalne produkcje Comedy Central. Serwis zapewnia łatwy i natychmiastowy dostęp do hitów filmowych, takich jak „Hugo i jego wynalazek”, „Transformers: Dark of the Moon”, „Szeregowiec Ryan”, „Mission Impossible: Ghost Protocol”. Biblioteka Paramount Play zawiera także seriale – w tym „Yellowstone” oraz programy rozrywkowe – m. in. „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, „Ex na plaży Polska”, „Miasteczko South Park” i „Comedy Club”. Opłata standardowa za miesięczny dostęp do treści kolekcji Paramount Play będzie wynosiła 10 złotych.

Dostęp do kolekcji Paramount Play i Nick Play jest możliwy poprzez serwis nc+ GO TV na dekoderach po podłączeniu do internetu, a także poprzez usługę mobilną nc+ GO.