Biznes24 z nowym programem „Ład, podatki i praktyka” o ustawach z pakietu „Polski ład”

  • Telewizja
  • Tylko u nas
Autor: mbog

29 listopada na antenie telewizji Biznes24 zadebiutował program poradniczy „Ład, podatki i praktyka”. Nowa audycja informuje o zmianach w prawie związanych z wprowadzeniem ustaw z pakietu „Polski ład”.

W najbliższych tygodniach wejdą w życie nowe przepisy dotyczące spraw podatkowych. Zmiany dotyczą między innymi kwoty wolnej od podatku, składki zdrowotnej, czy też ulgi na innowacje.

W związku ze zmianami w polskim prawie, telewizja Biznes24 emituje specjalny program objaśniający nowe przepisy – „Ład, Podatki i Praktyka”. Codziennie przez kilkanaście minut prowadzący z ekspertem rozmawia o reformie podatkowej. Partnerem merytorycznym programu jest MDDP – Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego. Jak informuje nadawca, jest to największa i najbardziej utytułowana polska niezależna firma doradztwa podatkowego.

Roman Młodkowski w Biznes24
fot. Biznes24

Program „Ład, podatki i praktyka” premierowo można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:30 w Biznes24. Jak dowiedziała się redakcja omediach.info, audycja będzie emitowana do końca grudnia.