Biznes24 z wieczornym programem na żywo

  • Telewizja
Autor: mbog

25 stycznia w telewizji Biznes24 zadebiutowało nowe pasmo – „Wieczór na żywo”. Program prowadził Roman Młodkowski.

„Wieczór na żywo” to podsumowanie mijającego dnia na rynkach w Polsce i na świecie. Oprócz materiałów, w programie pojawiają się rozmowy z ekspertami i przedstawicielami biznesów. Ponadto o godzinie 22:00 stacja transmituje zamknięcie handlu na amerykańskiej giełdzie. Prowadzącymi pasmo, które można oglądać w godzinach 21:30-22:30, są Roman Młodkowski i Marcin Dobrowolski.

Ramówka Biznes24 składa się z pasm na żywo i autorskich programów o tematyce biznesowej. O godzinie 8:30 w „Biznes od rana” dziennikarze zapowiadają, co wydarzy się podczas rozpoczynającego się dnia. Natomiast o godzinie 16:30 w paśmie „Koniec dnia” podsumowywana jest sytuacja na zamykającej się Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i innych europejskich rynkach. Ponadto na antenie stacji pojawiają się programy tematyczne, takie jak „Kadry w pigułce”, „ITbiznes” i „Pieniądze z papieru”.

Telewizja Biznes24 wystartowała 20 marca 2020 roku. Kanał jest dostępny w jakości HD na Platformie Canal+ oraz w sieciach kablowych, a także platformach IPTV i OTT. Ponadto stację można oglądać w jakości SD w naziemnej telewizji cyfrowej, w wybranych multipleksach lokalnych. Właścicielami Biznes24 są Roman Młodkowski i Michał Winnicki.