Bohaterowie programów TTV w nowym show „Walk the Line. Prosto do celu”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Jesienią telewizja TTV zaprasza na nowy format „Walk the Line. Prosto do celu”. Bohaterowie programów TTV wraz z osobami towarzyszącymi staną przed wyzwaniem przejścia w linii prostej wyznaczonej odległości.

W każdym odcinku dwie drużyny stają naprzeciwko siebie na końcach wyznaczonej linii prostej. Ich zadaniem będzie pokonać trasę jak najkrótszą, najprostszą i najbardziej bezpośrednią drogą, a do tego zmieścić się w określonym czasie. Przeszkody, które napotkają na swojej drodze, muszą pokonać, przechodząc przez nie, nad lub pod nimi. Z kolei ich ominięcie i wybranie dłuższej drogi wiąże się z ryzykiem przegranej.

W każdym odcinku linia wytyczona jest w innym mieście, ale zawsze jej przejście będzie testować pomysłowość, siłę perswazji i odwagę drużyn. Bohaterowie będą musieli postarać się, aby przypadkowi ludzie, których spotkają po drodze, pomogli im w pokonywaniu przeszkód. W programie ze swoimi bliskimi udział wzięli między innymi uczestnicy „Gogglebox. Przed telewizorem” oraz „Królowe życia”.

W programie „Walk the Line. Prosto do celu” bohaterowie różnych naszych programów przemierzają Polskę w rekreacyjnym tempie. Przechodzą przez miejsca, gdzie żyją, mieszkają i pracują Polacy. Po wielu miesiącach ograniczeń, takie drobne przyjemności wynikające z letniego tempa i przypadkowych spotkań z ludźmi po drodze, uruchomiły w naszych bohaterach dużo humoru i ciekawości – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV oraz Player.pl.

Cykl składa się z 12 odcinków. Za produkcję formatu odpowiada firma Gplus Production.

Walk the line. Prosto do celu
fot. TTV

Premierowe odcinki emitowane będą od 30 sierpnia, w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:05. Ponadto 15 sierpnia TTV zaprasza na prapremierę formatu – emisja o 21:05. Produkcja dostępna będzie również w Player.pl.