„Papiery na szczęście”, „BrzydUla” i „Hotel Paradise” jesienią w TVN7

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

30 sierpnia TVN7 rozpocznie emisję premierowych odcinków „19+”, „BrzydUli”, a także czwartego sezonu reality show „Hotel Paradise”. Jesienią widzowie stacji zobaczą również nowy, autorski serial obyczajowy.

Lena rezygnuje z medycyny, a Mela zakocha się w innym

Jesienią TVN7 pokaże dalsze perypetie polskiej młodzieży w serialu „19+”. W nowych odcinkach widzowie zobaczą, jakie decyzje podejmie Lena po przebyciu ciężkiej choroby. Ciemne chmury pojawią się nad związkiem Meli i Kacpra. Chłopak, nieświadomy powagi sytuacji, postanowi oświadczyć się dziewczynie. Problemów nie zabraknie też w związku Kasi i Witka. Natomiast Dominika pilnie będzie szukała pieniędzy na prawnika. Ekipa zacznie się zastanawiać, w co wpakowała się dziewczyna.

Kacper i Mela
Czy Mela powie tak? – fot. TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Nowe odcinki „19+” od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 w TVN7, od 30 sierpnia.

Nowa kolekcja F&D

Po przerwie wakacyjnej na antenę Siódemki powraca serial „BrzydUla 2”. Widzowie zobaczą dalsze losy małżeństwa – w trakcie rozwodu – czyli Urszuli i Marka Dobrzańskich, a także perypetie pracowników domu mody F&D. Nowa odsłona produkcji jest emitowana w TVN7 od październiku 2020 roku, to powrót po ponad 10 latach przerwy.

Brzydula
Czy nowa kolekcja okaże się sukcesem? – fot. Piotr Molecki / East News / TVN

„BrzydUla 2” od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w TVN7, od 30 sierpnia.

Oto raj!

Pod koniec sierpnia Siódemka rozpocznie emisję czwartej edycji „Hotel Paradise”. Jak informuje nadawca, w nadchodzącym sezonie szykuje się ostra gra – tylu dramatów, łez, konfliktów, scen zazdrości i fal namiętności nie było do tej pory. Uczestnicy ponownie spędzili urlop na egzotycznym Zanzibarze. W tym sezonie widzowie będą mogli śledzić losy uczestników reality show pięć razy w tygodniu.

Klaudia El Dursi
Prowadzącą „Hotel Paradise” jest Klaudia El Dursi – fot. TVN Grupa Discovery

Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30 w TVN7, od 30 sierpnia.

Nowy serial

Po zakończeniu emisji serialu „Zakochani po uszy”, TVN7 zaprasza na nową produkcję. „Papiery na szczęście” to historia Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci podejmuje decyzję o porzuceniu luksusowego życia. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie. Marta jednak ma wątpliwości, czy warto podążać za tym uczuciem.

Papiery na szczęście
W Martę wciela się Adriana Kalska – fot. TVN Grupa Discovery

„Papiery na szczęście” będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30, od 6 września.