„BrzydUla 2” premierowo od 5 października w TVN 7

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Jesienią w Siódemce pojawi się nowy sezon serialu „BrzydUla”. Produkcja powraca z premierowymi odcinkami po ponad 10 latach przerwy.

Życie bohaterów przez 10 lat zmieniło się diametralnie. Główna bohaterka poświęca się teraz karierze żony i matki. Z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata. Szczęśliwa rodzina – ukochany mąż i dzieci – rekompensują jej wszystko. Mając na głowie cały dom i urwisy, Ula nie ma czasu na nic, w tym również na dbanie o siebie.

Julia Kamińska
fot. TVN / Agnieszka K. Jurek

Tymczasem Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Niewiele już w nim z dawnego Dobrzańskiego, bo chłopiec stał się mężczyzną. Pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają – nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego najlepszym dowodem jest jego nowa asystentka Nadia. Pewnego dnia los przecina drogi Marka i dawnej sekretarki, Violetty Kubasińskiej. Okazuje się, że ostatnie lata były dla niej bardzo szczodre. Spełniła swoje największe marzenie o sławie oraz bogactwie i została „cesarzową skarpet frotte”.

W wyniku różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy do F&D na pół etatu. Na miejscu czekają na nią starzy znajomi – przyjaciółki: Ala, Iza i Ela, przeżywający kryzys wieku średniego, Sebastian oraz nowy król finansów, Adam. Wraz z Ulą w firmie pojawia się także nowa „brzydula”. To Bożenka – niezbyt atrakcyjna, ale piekielnie bystra i zaradna kuzynka Maćka. Z kolei gabinet Pshemko przejmuje projektantów – Sławo & Miro.

Kontynuacja „BrzydUli” oparta jest na oryginalnym pomyśle Piotra Jaska i jego zespołu. Producentkami serialu są: ze strony TVN – Karolina Izert i Monika Gosk, a ze strony FremantleMedia Polska – Grażyna Kozłowska. W rolach głównych bez zmian Julia Kamińska, Filip Bobek i Małgorzata Socha. Ponadto w serialu występują m.in.: Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Krzysztof Czeczot, Łukasz Simlat, Piotr Rogucki, Rafał Mohr i Marek Włodarczyk.

„BrzydUla” od poniedziałku do piątku w TVN 7, od 5 października. Serial będzie również emitowany w TVN – w blokach powtórkowych w sobotę i niedzielę, od 10 października. Prapremiery w piątki w serwisie Player.pl, od 2 października.