„Top Model. Front Row” wraca do Playera

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W serwisie Player.pl pojawił się już pierwszy odcinek „Top Model. Front Row”. Produkcja zabiera widzów za kulisy dziewiątej edycji modowego show „Top Model”.

Po krótkiej przerwie „Top Model. Front Row” powraca do Playera. Tym razem Jakuba Kosela wesprze koleżanka z programu, modelka i influencerka, a także zwyciężczyni ostatniej edycji „Ameryka Express” – Karolina Pisarek.

W nowej odsłonie formatu duet prowadzących zabierze widzów jeszcze bliżej wydarzeń na planie. Karolina i Jakob będą towarzyszyli kandydatom do tytułu „Top Model” na każdym etapie – od castingów, poprzez bootcamp aż do końca ich przygody w programie. Nie będą się jednak tylko biernie przyglądać wysiłkom potencjalnych modeli i modelek. Poddadzą swoich następców niejednej próbie, a jurorów wezmą w krzyżowy ogień pytań. Dodatkowo ujawnią sekrety, które skryją w sobie ściany domu modelek.

Premiera najnowszego sezonu „Top Model. Front Row” odbyła się w piątek, 21 sierpnia w Playerze. Drugi odcinek trafi do serwisu kilka dni później – 26 sierpnia. Kolejne będą udostępniane równolegle z emisją „Top Model” – od 2 września, w środy.