Drugi sezon reality show „Hotel Paradise” jesienią w TVN7

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Jesienią widzowie Siódemki zobaczą nowy sezon programu „Hotel Paradise”. Pierwszy odcinek będzie jednocześnie emitowany w TVN 7 i na antenie TVN.

Uczestnicy programu „Hotel Paradise” muszą zrobić wszystko, aby każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu pojawiają się nowi mieszkańcy.

Finałowa para staje na „Rajskiej ścieżce”. Od głównej wygranej – 100 tysięcy złotych – dzieli tę dwójkę osiem kroków. W każdej chwili każde z nich może zdecydować, czy dochodzi z partnerem do końca i razem zdobywają nagrodę, czy też jedno z nich wcześniej upuszcza trzymaną w rękach złotą kulę i zabiera pieniądze tylko dla siebie.

Program został nagrany w ekskluzywnym hotelu na indonezyjskiej wyspie Bali. Producentem programu jest Golden Media Polska. Drugą edycję prowadzi Klaudia El Dursi.

Pierwszy sezon reality show „Hotel Paradise” można było oglądać wiosną w Siódemce. Pierwotnie kolejna edycja miała być emitowana od kwietnia. Jednak w związku z epidemią COVID-19 nadawca zrezygnował z emisji programu w wiosennej ramówce Siódemki. W zamian stacja zrealizowała specjalne odcinki z udziałem prowadzącej, „Pana Lektora” i uczestników pierwszego sezonu.

„Hotel Paradise 2” od 31 sierpnia, od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w TVN 7. Pierwszy odcinek równoległe będzie emitowany na antenie TVN.