Przesunięta premiera drugiego sezonu programu „Hotel Paradise”. Zmiany w ramówce TVN7

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Telewizja TVN7 tymczasowo zrezygnowała z emisji drugiego sezonu reality show „Hotel Paradise”. Nadawca skraca również sezony seriali: „Szkoła”, „19+” i „Zakochani po uszy”.

„Hotel Paradise” jest reality show, w którym uczestnicy programu muszą zrobić wszystko, aby każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Program był nagrywany w ekskluzywnym hotelu na indonezyjskiej wyspie Bali. Nagrodą główną jest 100 tysięcy złotych. Pierwszy sezon jest emitowany od 24 lutego w TVN7. Kolejny miał być pokazywany od 20 kwietnia.

Klaudia El Dursi
Reality show „Hotel Paradise” prowadzi Klaudia El Dursi – fot. TVN

W udostępnionej przez nadawcę ramówce, drugi sezon „Hotel Paradise” został zastąpiony filmowym pasmem. Widzowie stacji zobaczą produkcje, takie jak: „Ile waży koń trojański?”, „Ścigany” czy „Poranek kojota”. Natomiast w piątki o godzinie 20:00 telewizja TVN7 pokaże program „Ślub od pierwszego wejrzenia”, wcześniej emitowany o 21:00.

„Szkoła” premierowo tylko do końca marca

Nadawca telewizji TVN7 zrezygnował także z dalszej emisji premierowych odcinków produkcji paradokumentalnej „Szkoła”. Od 30 marca stacja o godzinie 18:00 będzie pokazywać amerykański serial komediowy „Przyjaciele”. Ponadto 23 kwietnia Siódemka zakończy emisję seriali „19+” oraz „Zakochani po uszy”.