„Hotel Paradise” od 24 lutego w TVN 7. Klaudia El Dursi prowadzącą

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Wiosną widzowie telewizji TVN 7 będą mogli śledzić losu uczestników nowego reality show „Hotel Paradise”. Prowadzącą program została Klaudia El Dursi – influencerka i uczestniczka ostatniej edycji „Top Model”.

Uczestnicy programu muszą zrobić wszystko, aby każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w „Hotelu Paradise” będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Program jest nagrywany w ekskluzywnym hotelu na indonezyjskiej wyspie Bali. Nagrodą główną jest 100 tysięcy złotych.

Widzowie Siódemki będą mogli śledzić losy uczestników reality show od poniedziałku do piątku. Ponadto w serwisie Player.pl będzie udostępniana wersja „director’s cut”, czyli dłuższe i niecenzurowane odcinki, a także dodatkowe materiały o charakterze streamu. W serwisie pojawi się również program „Host-Show”, w którym prowadząca opowie o swoich przemyśleniach, skomentuje zachowania uczestników oraz pokaże backstage z planu.

Casting do programu ruszył w grudniu. Dystrybutorem praw do wersji oryginalnej jest firma Passion Distribution. Polską wersję formatu produkuje firma Golden Media Polska.

Pierwszy odcinek programu „Hotel Paradise” zostanie wyemitowany 24 lutego o godzinie 20:00 jednocześnie w TVN i TVN 7. Kolejne odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w TVN 7.