Reality show „Paradise Hotel” wiosną w TVN 7. Ruszają castingi

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Telewizja TVN ogłosiła, że wiosną na antenie TVN 7 zadebiutuje nowe reality show „Paradise Hotel”. Program zostanie nakręcony na indonezyjskiej wyspie Bali.

„Paradise Hotel” to format, który powstał w 2003 roku. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych, a od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie.

Uczestnicy programu muszą zrobić wszystko, aby każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tysięcy złotych. Aby osiągnąć swój cel uczestnicy będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy.

„Paradise Hotel” to nowa propozycja programowa, która trafi na antenę TVN7 już na wiosnę. Ten legendarny format na świecie wciąż bije rekordy popularności, a w Polsce jego pierwsza edycja zostanie zrealizowana właśnie dla Siódemki. Przygotowania do tego projektu trwają od ponad dwóch lat. Zdecydowaliśmy, że scenerią dla programu będzie indonezyjska wyspa Bali. Obecnie jesteśmy na etapie preprodukcyjnym, zdjęcia rozpoczynamy na początku roku – poinformowała Kasia Mazurkiewicz, szefowa TVN7.

Aby wziąć udział w reality show należy wypełnić formularz zgłoszeniowy udostępniony na stronie internetowej telewizji TVN. W zgłoszeniu należy między innymi opisać swoją osobowość oraz swoje sposoby na udaną randkę. Casting trwa do marca 2020 roku.

Dystrybutorem praw do wersji oryginalnej jest firma Passion Distribution. Polską wersję formatu produkuje firma Golden Media Polska.