Drugi sezon reality show „Hotel Paradise” już w kwietniu w Siódemce

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

20 kwietnia telewizja TVN 7 rozpocznie emisję kolejnego sezonu programu „Hotel Paradise”. Druga edycja reality show będzie pokazywana od razu po finale poprzedniej.

Uczestnicy programu „Hotel Paradise” muszą zrobić wszystko, aby każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Program jest nagrywany w ekskluzywnym hotelu na indonezyjskiej wyspie Bali. Reality show prowadzi Klaudia El Dursi.

Pierwszą edycję stacja TVN 7 pokazuje od 24 lutego bieżącego roku. Zdjęcia do niej odbywały się w styczniu i lutym. Tuż po zakończeniu nagrań, rozpoczęto przygotowania do kolejnego sezonu. Casting do „Hotelu Paradise” trwa do końca marca.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Dystrybutorem praw do wersji oryginalnej jest firma Passion Distribution. Polską wersję formatu produkuje firma Golden Media Polska.

Finałowe „Rajskie rozdanie” zostanie wyemitowane w piątek, 17 kwietnia o godzinie 20:00 w TVN 7. Drugi sezon będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00, od 20 kwietnia.