Siódemka pokaże specjalny odcinek programu „Hotel Paradise”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W piątek, 24 kwietnia telewizja TVN 7 pokaże specjalny odcinek reality show „Hotel Paradise”. Stacja zapowiedziała również emisję programu prezentującego dalsze losy uczestników.

W specjalnym odcinku finałowe pary porozmawiają z prowadzącą – Klaudią El Dursi i „panem lektorem”. Pojawią się również fragmenty reality show.

„Hotel Paradise” to niekwestionowany sukces Siódemki! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników – w paśmie nadawania w grupie komercyjnej awansowaliśmy do wielkiej czwórki. Cieszy nas dotarcie do młodszego widza, pod kątem którego budowaliśmy tegoroczną strategię programową i umacnianie się naszej stałej widowni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów formatu przygotowaliśmy dla nich niespodzianki, już w najbliższy piątek o godzinie 20:00 odcinek specjalny „Hotelu Paradise” – powiedziała Kasia Mazurkiewicz, szefowa TVN7.

Specjalny odcinek „Hotelu Paradise” będzie można obejrzeć w piątek, 24 kwietnia o godzinie 20:00 w TVN 7.

„Hotel Paradise – Powrót z Raju”

Kilka dni później Siódemka rozpocznie emisję nowego programu „Hotel Paradise – Powrót z Raju”. Widzowie będą mogli zobaczyć, jak potoczyły się losy wszystkich uczestników po powrocie do Polski.

W dwunastu odcinkach pojawią się najlepsze i najbardziej emocjonujące momenty całego sezonu, a sami mieszkańcy Hotelu będą mieli okazję się do nich odnieść i skomentować. Podobnie jak na Bali, także tutaj nie zabraknie spotkań przy Puszcze Pandory, jak również zadań oraz wyzwań. Całość zostanie zrealizowana online z domów naszych uczestników.

„Hotel Paradise – Powrót z Raju” będzie można oglądać od wtorku do piątku o godzinie 20:00, od 28 kwietnia.

W związku ze zmianami w ramówce, premierowe odcinki „Ślubu od pierwszego wejrzenia” będą emitowane w piątki o godzinie 20:30.