Narodziny gwiazdy

„Narodziny gwiazdy”, „To” i nominowane do Oscarów „Boże ciało” za darmo w pakiecie Player.pl

mbog

Użytkownicy Player.pl od 17 września mogą oglądać kolejne kinowe produkcje w ramach podstawowego pakietu. Platforma udostępni filmy, takie jak „Narodziny gwiazdy” z Bradleyem Cooperem i Lady Gagą, a także „Boże ciało” – polski kandydat do Oscara w 2020 roku.

Aby oglądać kinowe hity w Player.pl wystarczy być subskrybentem podstawowego pakietu. W ramach niego dostępne są produkcje, takie jak „365 dni” na podstawie powieści Blanki Lipińskiej, dramat „After”, film „Bogowie” poświęcony Zbigniewowi Religi, czy też „Listy do M. 4”.

„Narodziny gwiazdy” i „Drogówka” od 17 września

W podstawowym pakiecie dostępny jest już melodramat „Narodziny gwiazdy” („A Star Is Born”). Jest to historia trudnego i burzliwego związku gasnącej gwiazdy muzyki country Jacksona Maine’a z młodą debiutującą piosenkarką Ally. W rolach głównych Lady Gaga i Bradley Cooper. Utwór ze ścieżki dźwiękowej filmu – „Shallow” w 2018 roku otrzymał Oscara za najlepszą piosenkę oryginalną.

17 września udostępniono także filmy „Kocha, lubi, szanuje”, „Drogówka” i „San Andreas”.

Premiery w kolejnych tygodniach

Tydzień później, od 24 września użytkownicy będą mogli obejrzeć produkcje „Stażysta”, „Focus” i „Interstellar”. Natomiast od 1 października w pakiecie podstawowym dostępne będą „Duchy moich byłych” oraz „Obecność 1&2”. Zaś 8 października biblioteka zostanie rozszerzona o filmy „Kobiety pragną bardziej”, „Infiltracja”, a także „1800 gramów”.

Dwa dni później, 10 października udostępniony zostanie polski kandydat do Oscara w 2020 roku – „Boże ciało”. Film opowiada historię 20-letniego Daniela, który zostaje warunkowo zwolniony z poprawczaka i wyjeżdża na drugi koniec Polski, żeby pracować w stolarni. Wskutek zaskakujących wydarzeń chłopak podszywa się pod księdza. Jego działania zmienią mieszkańców i oblicze wsi.

W kolejnych tygodniach w podstawowym pakiecie dostępne będą między innymi filmy „Zmierzch: Księżyc w nowiu” (14 października), „Millerowie” (15 października), „Magic Mike XXL” (22 października) oraz „To” (29 października).

Filmy prosto z kin w „Player+ na życzenie”

Player.pl to także biblioteka filmów na życzenie. W ofercie znajduje się kilkadziesiąt produkcji prosto z kin, a wśród nich: „Avengers. Koniec gry”, „Mulan” oraz „Jak zostać gwiazdą?”. Filmy można oglądać przez 48 godzin od momentu zakupu dostępu.