Bujakiewicz, „Andziaks”, Prokop i Karolak w „Kto to wie?”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Już 10 kwietnia, w poniedziałek wielkanocny widzowie TVN zobaczą świąteczny odcinek gry „Kto to wie?” z udziałem gwiazd. Na pytania Doroty Wellman odpowiedzą Katarzyna Bujakiewicz, Angelika „Andziaks” Trochonowicz, Marcin Prokop oraz Tomasz Karolak.

Uczestnicy będą walczyć o wygraną, którą w całości przekażą na cele charytatywne Fundacji TVN. Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części odpadnie jeden zawodnik. Zaś w finale najlepszy z nich będzie mieć szanse na wygranie nawet 20 tysięcy złotych.

Dorota Wellman ze specjalnie zaproszonymi gośćmi połączy się wirtualnie. Na pytania prosto ze swojej kanapy odpowiedzą: aktorzy Katarzyna Bujakiewicz i Tomasz Karolak, dziennikarz i prowadzący „Dzień Dobry TVN” Marcin Prokop, a także youtuberka i uczestniczka „Azji Express” Angelika „Andziaks” Trochnowicz.

Kto to wie
fot. TVN Warner Bros. Discovery

Audycja powstaje na licencji „Let’s Ask America”. Za jego dystrubucję odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Polska wersja produkowana jest w krakowskim Studiu TVN Warner Bros. Discovery przy użyciu technologii XR, wykorzystującej oprogramowanie unreal.

Świąteczny odcinek „Kto to wie?” w poniedziałek, 10 kwietnia o godzinie 18:30 w TVN oraz w internecie w serwisie Player.pl.