Galeria

Magazyn Cafe Futbol w nowej odsłonie

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

17 lutego magazyn „Cafe Futbol” powrócił na antenę Polsatu Sport po zimowej przerwie. Program od nowego sezonu jest nadawany ze studia sportowego przy ulicy Łubinowej.

W pierwszym odcinku nowego sezonu „Cafe Futbol” gościli piłkarze Lechii Gdańsk – Błażej Augustyn i Daniel Łukasik. Program prowadził Bożydar Iwanow. Dodatkowo w studiu pojawili się eksperci Polsatu Sport – Roman Kołtoń oraz Tomasz Hajto. Głównym tematem wydania był start wiosennej rundy LOTTO Ekstraklasy. Nie zabrakło również informacji na temat meczów Ligi Mistrzów, które już we wtorek i środę będzie można zobaczyć na antenach Polsat Sport Premium.
[slide-anything id=”6069″]

„Cafe Futbol” jest magazynem, w którym eksperci Polsatu Sport wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutują o kulisach piłki nożnej. Pierwsze wydanie programu pojawiło się 16 września 2007 roku. Głównymi prowadzącymi są Mateusz Borek i Bożydar Iwanow. W poprzednich sezonach „Cafe Futbol” nadawano ze studia przy ulicy Ostrobramskiej. Wcześniej magazyn nagrywano w hotelu Hilton, a także Radisson Blu Sobieski Hotel.

Polsat Sport Ostrobramska
Studio sportowe przy ulicy Ostrobramskiej w Warszawie – fot. Polsat Sport

Program jest emitowany co tydzień, w niedzielę o godzinie 11:00 w Polsacie Sport oraz na stronie polsatsport.pl. Ponadto po magazynie na stronie internetowej stacji pojawia się ciąg dalszy dyskusji w ramach „dogrywki”.