Canal+ uruchomił wypożyczalnię filmów online

  • Telewizja
  • Canal+
Autor: mbog

W ramach Canal+ telewizja przez internet została uruchomiona nowa usługa – Premiery Canal+. Umożliwia ona legalne wypożyczanie polskich i zagranicznych filmów i dokumentów. W bibliotece usługi znalazło się na początek ponad 120 produkcji.

Przy logowaniu do Premiery Canal+ można wykorzystać te same dane, co w przypadku logowania do serwisu Canal+ telewizja przez internet lub założyć nowe konto. Biblioteki usługi są otwarte dla wszystkich fanów kina, a filmy można wypożyczać nawet jeśli nie posiada się płatnej subskrypcji Canal+ przez internet lub umowy na usługi telewizyjne.

Wśród ponad 120 hitów dostępnych do wypożyczenia w dniu startu usługi znalazły się takie produkcje, jak: „Sonic. Szybki jak błyskawica”, „Bad Boys For life”, „Psy 3. W imię zasad”, „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”, „1917” oraz „Kraina lodu II”. W najbliższych dniach w usłudze pojawią się również takie filmy, jak: „Jak boss” (10.06), „Niepokorna miss” (19.06) i „Zew krwi” (24.06).

Canal+ od wielu lat dostarcza swoim abonentom filmową rozrywkę na najwyższym poziomie, zarówno w ofercie kanałów telewizyjnych, jak i w ramach stale aktualizowanych bibliotek na żądanie. Dziś otwieramy dostęp do bogatego katalogu treści w ramach jednej wygodnej usługi dostępnej dla każdego, w tym dla osób nie związanych z Canal+ umową. Już niebawem zaoferujemy również możliwość odtwarzania katalogu na niemal dowolnym urządzeniu dzięki mobilnym aplikacjom i wsparciu dla wszystkich najpopularniejszych systemów smart TV. Nowa usługa uzupełnia jednocześnie serwis Canal+ telewizja przez internet o funkcjonalność wypożyczalni online, z której można skorzystać w ramach jednego konta – informuje Grzegorz Skowron-Moszkowicz, dyrektor ds. budowania wartości klienta w Canal+.

Z nowej usługi można skorzystać w przeglądarkach internetowych na stronie usługi. W najbliższych tygodniach Canal+ udostępni dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne Android i iOS, smartTV Samsung (Tizen), LG (webOS), Android TV oraz Apple TV. Aplikacje mobilne będą wspierać technologię Google Cast i Air Play.

Canal+ telewizja przez internet

20 maja Platforma Canal+ uruchomiła nową usługę umożliwiającą dostęp do bibliotek VOD i kanałów satelitarnych na żywo bez długoterminowej umowy. Aplikacja umożliwia odtworzenie programu wyemitowanego w telewizji do 8 godzin wstecz (wybrane kanały nawet do 14 dni wstecz), cofać i pauzować programy na żywo, przełączać się między ekranami, kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu oraz pobierać treści na żądanie do pamięci urządzenia mobilnego. Z Canal+ telewizja przez internet można skorzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz przez Apple TV. Dodatkowo produkt wspiera technologię AirPlay oraz Google Cast.