„Czerwony Kapturek – nowe porządki” w Dzień Dziecka na antenie VOX FM

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mbog

1 czerwca, w Dzień Dziecko radio VOX FM zaprosi słuchaczy na opowieść o Czerwonym Kapturku w nowej, współczesnej odsłonie. Słuchowisko będzie emitowane przez cały dzień na antenie stacji.

„Czerwony Kapturek – nowe porządki” powstała specjalnie z okazji Dnia Dziecka. W nagraniu nowej wersji bajki wzięli udział dziennikarze i prezenterzy stacji, których głosy są znane z codziennych programów radia VOX FM.

Autorem tekstu nowej odsłony popularnej bajki, inspirowanej rzeczywistymi wydarzeniami, jest Przemek Sasowski, który na co dzień prowadzi program „W samą porę”. W tytułową rolę Czerwonego Kapturka wcieliła się Marta Kiermasz – wydawca serwisów stacji VOX FM.

Bajki „Czerwony Kapturek – nowe porządki” będzie można słuchać 1 czerwca przez cały dzień, w ośmiu odcinkach na antenie VOX FM. Ponadto słuchowisko zostanie udostępnione jako podcast na stronie internetowej stacji.

Logo VOX FM

Radio VOX FM

Ponadregionalna rozgłośnia nadającą w ponad dwudziestu miastach. Powstała w 2005 roku. Na antenie stacji prezentowana jest muzyka taneczna, w tym: disco, euro disco, italo disco, euro dance oraz disco polo. Linerem stacji jest hasło „w rytmie hitów”. Radio VOX FM gra w formacie disco od grudnia 2013 roku.