Taneczne show „Dance Dance Dance” od marca w TVP 2

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

W marcu TVP 2 rozpocznie emisję nowego tanecznego show „Dance Dance Dance”. W programie duety gwiazd wraz z profesjonalnymi tancerzami spróbują odtworzyć choreografie z najpopularniejszych teledysków. Dwójka pokaże pierwszy odcinek w sobotę, 2 marca o godzinie 20:05.

W programie „Dance Dance Dance” sześć par odtworzy choreografię m.in. z teledysków Michaela Jacksona, filmu tanecznego „Dirty Dancing” oraz musicalu „Blues Brothers”. Ponadto w widowisku zostaną wykorzystane najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym, widzowie przeniosą się w scenerię z klipów i filmów.

Dance Dance Dance
Rozszerzona rzeczywistość w „Dance Dance Dance” – fot. TVP / YouTube

Swoje umiejętności taneczne zaprezentuje w programie piosenkarka Patricia Kazadi wraz z 17-letnią siostrą Victorią. Ich rywalkami będą Miss Polonia Paulina Krupińska i aktorka Klaudia Halejcio. W rywalizacji udział wezmą gwiazdy serialu „Na Sygnale” – Monika Mazur i Dariusz Wieteska oraz serialu „Rodzinka.pl” – Wiktoria Gąsiewska w parze z Adamem Zdrójkowskim. W tanecznym show zobaczymy także prezenterkę programu „Pytanie na Śniadanie” Marcelinę Zawadzką, która wystąpi w duecie z modelem Rafałem Maślakiem. Świat sportu reprezentować będzie wielokrotna mistrzyni fitness Kasia Dziurska z życiowym partnerem Emilem Gankowskim.

W każdym odcinku pary zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Dodatkowo widzowie zobaczą kulisy wielogodzinnych treningów do występu. Pokazy oceni jury: trenerka fitness Ewa Chodakowska, międzynarodowa tancerka i aktorka Ida Nowakowska oraz projektant mody, były choreograf Robert Kupisz. Program poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel.

Taneczne show „Dance Dance Dance” będzie można oglądać w TVP 2. Pierwszy odcinek pojawi się w sobotę, 2 marca o godzinie 20:05.