Dekoracja Piotra Żyły w darmowej telewizji! Gdzie oglądać?

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Piotr Żyła został mistrzem świata na skoczni normalnej w Planicy. Jego dekoracja już w środę.

Polak otrzyma złoty medal za triumf w konkursie w Planicy podczas ceremonii medalowej w Medal Plaza w Kranjskiej Gorze.  W jej trakcie zostaną także wyróżnieni piąty w konkursie Dawid Kubacki i szósty Kamil Stoch. Uroczystość rozpocznie się w środę, 1 marca o godzinie 20:23. Ceremonię przełożono z niedzieli, 26 lutego.

Gdzie oglądać ceremonię medalową Piotra Żyły?

Ceremonię będzie można obejrzeć za darmo na antenie kanału Metro. Stacja jest dostępna w ramach 8. multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:15. Poza tą stacją, będzie ona dostępna także na antenie Eurosportu 1 i w ramach usługi Eurosport Extra w Playerze.

Gdzie oglądać mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym 2023?

Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Planicy można oglądać na antenach Eurosportu, Metra oraz w TVN, gdzie są nadawane konkursy skoków narciarskich. Polscy skoczkowie wezmą udział także w rywalizacji drużyn mieszanych (niedziela, 26 lutego) oraz w rywalizacji indywidualnej i drużynowej na skoczni dużej (piątek, 3 marca i sobota, 4 marca). Czempionat zakończy się w niedzielę, 5 marca rywalizacją mężczyzn w biegu na 50 kilometrów techniką klasyczną.